Bo to wszystko co w nas

Pobierz

Głównym celem strony jest publikowanie zbiórek pieniężnych prowadzonych przez Fundację "Bo w nas jest moc" na operacje i leki ratujące zdrowie i życie ….. Myffa90 Wiersz 15 czerwca 2011 roku, godz. 11:23 65,5°C SALE 50% gwałcisz myśli, znieważasz umysł szmacisz wszystko co we mnie co w środku.. Bo to wszystko dla nas.. naduszka 2014-02-08 21:54.. Moi Drodzy, wczoraj rano zaniosłem kilka egzemplarzy ostatniego numeru tygodnika "Idziemy" do swojej szkoły.. Musimy spotkać się i porozmawiać o przyszłości i tym, jak wszystko ma wyglądać.Informacje.. Wypijmy choć raz za wszystko co w nas za wszystko co los nam jeszcze da Wypijmy choć raz i bawmy się tak jak gdyby istniał inny świat I tańczmy co noc niech woła nas świt bo przecież tak musimy żyć!4 days ago1 day agoROZMOWIE Z KAMILEM STOCHEM I GRATULACJACH OD DAWNYCH KOLEGÓW: Koledzy ze skoczni jeszcze pewnie się nie dowiedzieli, co się wydarzyło.. Co do Kamila, na pewno taka rozmowa nas czeka.. Zostawmy za sobą tamte dni.. Z daleka do .wszystkie formaty .. Pusty jest mój dom, gdy nie ma Ciebie.. W. Szczęść Boże!. 30 października 2013. czytania.. A niszczenie tego jest choreCo to znaczy żyć Zostawmy za sobą tamte dni Nie mówimy o nich szkoda chwil To co najważniejsze jest dziś w nas Ref: Tak!. Wypijmy choć raz.. Wypijmy choć raz.. Bo to wszystko co w nas.. Jest tym wszystkim, co mam..

za wszystko co w nas.

Zimny szary kąt otacza mnie.. 149 675 użytkowników obserwuje to.. bo przecież tak szybko życie ucieka, komuś maleńką niespodziankę sprawić Dobry ślad tutaj po sobie zostawić.55555555 zostawiam i cieplutko pozdrawiam .. Ogrzej cicho mnie, pomaluj mi sny.. Zbyt szybko czas nam liczy dni II Ktoś zostawił nas już nie jeden razChwyty i tabulatury na gitarę do piosenki Wszystko co w nas wykonawcy Johanes Wszystko co w nas Johanes - Chords.pl - Dobre miejsce dla gitarzystów (chwyty i tabulatury na gitarę) Zapamiętaj mnie7 days agoWszystko co w nas.. i bawmy się tak.. Wypijmy choć raz za wszystko co w nas za wszystko co los nam jeszcze da Wypijmy choć raz i bawmy się tak jak gdyby istniał inny świat I tańczmy co noc niech woła nas świt bo przecież tak musimy żyć!. Może przyjdzie jeszcze czas na wiadomości od nich.. Autor: Ks. Jacek.. Dłonie serce ogrzać chcą wpuścić ciepło droga tą, bo swym biciem przekazało ze go zawsze ma za mało.. bo przecież tak musimy żyć!1 day ago1 day ago4 days agoWyniki wyszukiwania frazy: bo mnie wszystko - wiersze.. To co najważniejsze jest dziś w nas.. Nie mówimy o nich szkoda chwil.. Zobacz więcej.. niech woła nas świt.. Cicho przytul mnie, namaluj mi sny.. Z Tobą dobrze jest, lecz musisz tu być..

Wyświetl wszystko.

Strona 8 z 666.. 150 130 użytkowników lubi to.. Jeden położyłem zaraz przy wejściu, na stoliczku, gdzie leżał już jakiś plakat .To co najważniejsze jest dziś w nas Ref: Tak!. jak gdyby istniał inny świat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt