Karta pracy z mapą konturową rzym

Pobierz

Analiza porównawcza - wybranych przykładach, .. karta pracy; − praca z tekstem źródłowym; praca z materiałem ; praca z mapą i podręcznik, mapa ścienna: .Mianem reformacji określa się ruch religijno-społeczny XVI w. w Europie , który doprowadził do trwałego rozłamu w chrześcijaństwie i powstania protestantyzmu.. Karta może służyć jako dodatkowa praca, poszerzająca wiedzę geograficzno-polityczną.Karta pracy z mapą konturową Europa w XIV-XV wieku Wykonaj ćwiczenia związane z mapą.. W związku z tym, serdecznie Was proszę o wykonanie poniższej karty .praca z mapą konturową po, mapa konturowa: 4. .. Karta pracy zawiera schemat rysunkowy z kluczem numerycznym do uzupełnienia, pytania otwarte podstawowe i dodatkowe (bonusowe), a także .Wrocławski Teologiczny - ID:5e066309dfd44.. Czas poćwiczyć umiejętność czytania i analizowania tekstu źródłowego oraz pracy z mapą konturową.. maszuszu.. Zachęcamy do wykorzystywania ich na lekcjach historii oraz nauczania pod różne konkursy i olimpiady.Karta pracy z mapą konturową "Wojna o Inflanty", plik: karta-pracy-z-mapa-konturowa-wojna-o-inflanty.doc (application/msword) Zrozumieć przeszłość ZR Zaloguj się Załóż konto MenuStarożytny Rzym.. Karta pracy z mapą konturową "Rzym", plik: karta-pracy-z-mapa-konturowa-rzym.doc (application/msword) Zrozumieć przeszłość ZR .. porównywać różne mapy, pracować z mapą konturową, - zaznaczać omawiane wydarzenia na osi lub karcie czasu, porządkować je chronologicznie, określać wiek zdarzeń, obliczać upływ czasu, itp. ..

Antyczny RzymKarta pracy z mapą konturową Reformacja i kontrreformacja.

Grecko-rzymska : spuścizna kulturowa: Morza Śródziemnego jako : .. serialu Rzym, teksty źródłowe z podręcznika 15.. Pytania i odpowiedzi do mapy - plik pdf.. w Europie.. Uzupełnij tabelę.. Fryderyk II, Mehmed II, Karol Robert, Wacław II Czeski, Karol IV, Henryk V Dynastia Władca Nazwa państwa Litera na mapie Lancasterowie Andegawenowie Osmanowie Luksemburgowie 2.Karta pracy zawiera dwie wersje - A i B. Każda z nich składa się 6 zadań.. Skorzystaj z podanych propozycji.Historia karta pracy z mapą konturową- Rozbiory Rzeczypospolitej 2lo .. Antyczny Rzym Scenariusz lekcji "Początki chrześcijaństwa" - karta pracy 74 kB Karty pracy Zaloguj się, by mieć dostęp \ Część 1.. Wykonaj ćwiczenia związane z mapą.. Od 1517, czyli od ogłoszenia przez Marcina Lutra 95 tez o nadużyciach w kościele w Wittenberdze, stała się ona ruchem ogólnoeuropejskim.. Antyczny Rzym Zaloguj się, by mieć dostęp Zaktualizowany: 0000-00-00 Nowa Era Sp.. Chciałbym, abyście popracowali troszkę bardziej samodzielnie (chociaż robicie to już od marca :).. 9. karta pracy - plik pdf | plik doc. 9. karta pracy dla dzieci z trudnościami w nauce - plik pdf | plik doc. Wojna Bolesława Krzywoustego z Niemcami [Temat dodatkowy] Schemat drzewa decyzyjnego - plik pdf.Moi Drodzy - dzisiaj notatki nie będzie.. będzie karta pracy..

Reformacja objęła takie kraje jak ...Idealny do pracy z mapą.

Wstaw w odpowiednie miejsca na mapie lata wprowadzenia w wybranych krajach protestantyzmu jako religii panującej.. W tym celu zapisz obok podanych oznaczeń właściwe wyznania.. Starożytność i średniowiecze \ III.. Wszystko do pobrania pod postem w formie plików pdf.. W poście zostały załączone obie wersje do wykorzystania oraz wersje z odpowiedziami.. Starożytność i średniowiecze \ III.. Początki średniowiecza.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie Zaloguj się Załóż konto Przejdź do listy zasobów.. Społeczeństwo średniowiecza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt