Krzysztof krawczyk trudno tak tekstowo

Pobierz

A bywa tak i tak, nie zawsze szczęście się w życiu ma.. Ty : Ulice odbijają szary smutek nieba.. Podróżować, zwiedzać świat.. W sercu czuję chłód samotnej nocy.. Zgrałem tysiąc talii kart, które lubią dym.. Wśród tylu dróg prowadzi nas los, który drogi zmienia Ref.. Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.. i czas się snuje od dnia do dnia.. A bywa też nie raz, nie dwa, że coś zapachnie jak kwiat, przeleci coś, jak nic, jak mgła, i niezły już jest świat.2.. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Nie było nigdy nie, nie było tak.Tekst piosenki Nie każdy dzień, był naszym dniem.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Tekst piosenki Nie dotyczy mnie To co innych musi zmienić (tak, musi zmienić) I nie zrani, nie To, co innych może zranić Nie oślepi mnie żaden blask, żadna siła Mnie nie strąci w żaden mrok Nie zabłądzę, nie Chociaż tyle dróg przede mną Bardzo wiele dróg Życie ma sens, choć niewyraźny Znać jego cel może nie każdy Życie ma sens, zawsze jest dobreTekst piosenki Byle było tak.. (C) 2004 BMG Poland.Tekst piosenki: Nie każdy dzień, był naszym dniem.. Chciałem mieć pełne sale.. Byle były sny zielone, złote dni.. (Krawczyk;) ulice odbijają szary smutek nieba..

I bardzo trudno iść do przodu.

Dziewczyny, kto je zna?. Byle było tak, sam jeszcze nie wiem, jak.. razem być nam ze sobą.. Więc teraz wstaję jeszcze raz.Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz - Trudno tak + Tekst - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Edyta Bartosiewicz.. Tu nasz dom i spokój w nim, zamknij drzwi i przy mnie siądźPięknie żyć, garściami życie brać.. Każdego zmierzchu znika świat.. Przemierzyłem cały świat.. Byle była ta, do której mówię Ty.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Tekst piosenki Horyzont.. Krzysztof Krawczyk - Idę już .. (Teksty piosenek) .. nam odkryję cały świat A więc czas niech płynie w nas On pomoże nam Krzysztof Krawczyk - Idę już Tekst piosenki Krzysztof Krawczyk - Idę już tekstowo Krzysztof Krawczyk - Idę już .. Utworzone: 04 styczeń 2022Trudno tak - Krzysztof Krawczyk & Edyta BartosiewiczTrudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej Ulice odbijają szary smutek nieba w sercu czuj.Trudno Tak (Razem Być Nam Ze Sobą) Krzysztof Krawczyk.. Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.. W nicości gdzieś czeka do wschodu.. zapach czarnej kawy.Trudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej lecz trzeba nam trzeba dbać o tą miłość nie wolno stracić jej nam nie wolno stracić jej W twoim śnie jestem gwiazdą ze starego romansu twe łzy niczym kołdra na moim nagim ciele smak kawy cię budzi a minuty wciąż płyną myśli ciążą bardziej niż wczorajsze wino Zasłonięte okna cieniste podwórzaTekst piosenki Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz: Trudno tak Trudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej Ulice odbijają szary smutek nieba w sercu czuję chłód samotnej nocy zapach czarnej kawy filiżanki ciepło jak przystań gdy wokoł burzy się szaleństwo Zasłonięte okna cieniste podwórza tych cichych dramatów sceny nie zliczoneTrudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej lecz trzeba nam trzeba dbać o tą miłość nie wolno stracić jej nam nie wolno stracić jej W twoim śnie jestem gwiazdą ze starego romansu twe łzy niczym kołdra na moim nagim ciele smak kawy cię budzi a minuty wciąż płyną myśli ciążą bardziej niż wczorajsze wino Zasłonięte okna cieniste podwórzaTekst piosenki Trudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej Ulice odbijają szary smutek nieba w sercu czuję chłód samotnej nocy zapach czarnej kawy filiżanki ciepło jak przystań gdy wokoł burzy się szaleństwo Zasłonięte okna cieniste podwórza tych cichych dramatów sceny nie zliczone gdy sił mi brak śnię o słonecznych czasachTekst piosenki: Trudno tak (razem być nam ze sobą.).

Tekst piosenki: (Bartosiewicz:) trudno tak.

Byle było tak, że człowiek bardzo chce, byle było tak, że się nie powie "nie",Trudno tak razem być nam ze sobą Bez Ciebie nie jest lżej [Zwrotka 1: Krzysztof Krawczyk & Edyta Bartosiewicz] Ulice odbijają szary smutek nieba W sercu czuję chłód samotnej nocy Zapach czarnej.8,789,319 views Apr 16, 2015 Music video by Krzysztof Krawczyk and Edyta Bartosiewicz performing Trudno tak (razem byc nam ze soba.).. Jak czegoś brak, to brak.. Nie każdy śmiech był śmiechu wart.. Wśród tylu dróg prowadzi nas los, który drogi zmienia Ref.. Pisuję do nich za listem list, spotykam je co dnia, i chodzę z nimi, i nic i nic.w tym dziwnym tłumie, trudno zrozumieć, po co się toczy ta cała gra, cała gra REF: Tacy samotni, że chciałby nas porwac znów walc chociaż już dawno zakończył sie dla nas ten bal, tacy samotni choć wokół trwa wciąż wielki gwar kto dzis w tłumie, samotność zrozumieć chce poznac jej smak.. Jak czegoś brak, to brak i czas się snuje od dnia do dnia.. Zapach czarnej kawy.. Krzysztof Krawczyk - A wszystko te czarne oczy.. POZOSTAŁE PIOSENKI ARTYSTY: Krzysztof Krawczyk.. Nie każdy sen doczekał się spełnienia.. bez siebie nie jest lżej.. Chciałem być piosenkarzem.. (+1) 7.Tekst piosenki: A bywa tak i tak, nie zawsze szczęście się w życiu ma.. Kazik.Sprawdź o czym jest tekst piosenki Byle łza nagranej przez Krzysztof Krawczyk..

[Zwrotka 1] Wiem, trudno jest spoglądać wstecz.

Nie każdy sen doczekał się spełnienia.. I wiele pięknych, pięknych kobiet znać.. Nie każdy śmiech był śmiechu wart.. Że chce się bardzo śmiać, po prostu tak.. Ja :Trudno tak razem być nam ze sobą.. Bez ciebie nie jest lżej.. Przesuwam w palcach serię zdjęć.. Tylko ty, Tylko ja Ze sobą i dla siebie Cały czas,i tak od wielu lat Tylko ty, tylko ty Tylko ja, tylko ja Tak było jest i będzie Nie zawróci nas z tamtej drogi czas,A kiedy będziesz moją żoną Krzysztof Krawczyk Anioł obok śpi Krzysztof Krawczyk Arrivederci moja dziewczyno Krzysztof Krawczyk A wszystko te czarne oczy Krzysztof Krawczyk Barka Krzysztof Krawczyk Bez ciebie rok Krzysztof Krawczyk Bez Twojej wiary Krzysztof Krawczyk Bo jesteś ty Krzysztof Krawczyk Byłas Krzysztof Krawczyk Byłaś mi nadziejąbyle było tak - sam jeszcze nie wiem, jak, że chce się bardzo śmiać, po prostu tak.. Tylko ty, Tylko ja Ze sobą i dla siebie Cały czas,i tak od wielu lat Tylko ty, tylko ty Tylko ja, tylko ja Tak było jest i będzie Nie zawróci nas z tamtej drogi czas,Sprawdź o czym jest tekst piosenki Byle było tak nagranej przez Krzysztof Krawczyk.. A bywa też nie raz, nie dwa, że coś zapachnie jak kwiat, przeleci coś, jak nic, jak mgła, i niezły już jest świat.. Filiżanki ciepło.Trudno tak razem być nam ze sobą bez siebie nie jest lżej lecz trzeba nam trzeba dbać o tą miłość nie wolno stracić jej nam nie wolno stracić jej W twoim śnie jestem gwiazdą ze starego romansu twe łzy niczym kołdra na moim nagim ciele smak kawy cię budzi a minuty wciąż płyną myśli ciążą bardziej niż wczorajsze wino Zasłonięte okna cieniste podwórzaTrudno tak razem być nam ze sobą Bez siebie nie jest lżej Lecz trzeba nam Trzeba dbać o tą miłość Nie wolno stracić jej Nam nie wolno stracić jej W twoim śnie jestem gwiazdą Ze starego romansu Twe łzy niczym kołdra Na moim nagim ciele Smak kawy cię budzi A minuty wciąż płyną Myśli ciążą bardziej Niż wczorajsze wino Zasłonięte okna Cieniste podwórzaKrzysztof Krawczyk - A mnie jest szkoda lata..

Na Groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim Internecie.

Dotykam tego, czego już nie ma.. w sercu czuję chłód samotnej nocy.. Krzysztof Krawczyk - A ziemia się ciągle oddala.. Cztery Pokoje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt