Aplikacja do nauki niemieckiego

Pobierz

Poziomy nauczania: Wszystkie zadania są zorganizowane według podręcznika niemieckiego i europejskich ram odniesienia.. Aplikacja od polskiego start-upu Tweeba działa zarówno w trybie online jak i offline.. Jeśli chcesz korzystać z aplikacji, musisz: Pracować dla CareWork,Aplikacja do nauki niemieckiego pozwoli na poznawanie nowych słówek, idiomów i zwrotów, jednocześnie dobrze się bawiąc.. Wszystkie wymienione poniżej aplikacje są darmowe - w kilku z nich dostęp do rozszerzonych funkcji jest jednak płatny.. Do rozgrywek można zapraszać znajomych, wzywać na pojedynek lub pokonywać losowych przeciwników.. Korzystając z technik szybkiego uczenia się języka, Mondly nauczy Cię języka niemieckiego szybko, skutecznie i w zabawny sposób.Nauka niemieckiego szybko, przyjemnie i bardzo praktycznie - to właśnie aplikacja/program FluentU.. Za poprawne rozwiązanie testu otrzymuje się nagrody (odznaki).Skuteczna nauka nie musi być nudna!. Rosetta Stone - aplikacja wspierająca naukę niemieckiego, która korzysta z unikalnej formuły nauki bazującej na zdobywaniu kolejnych umiejętności.Feb 19, 2021CareWork z przyjemnością informuje, że właśnie ruszamy z nowym pomysłem na samodzielną i zdalną naukę języka niemieckiego.. Zawartość programu tworzą tysiące słówek i setki zdań, które są według swojego zamierzenia podzielone na kilkadziesiąt tematów do nauki.Aplikacja do nauki Niemieckiego LinGo Play pomaga ci utrzymać motywację..

Jest nim aplikacja językowa na smartfon lub tablet.

.Wszystkie te aplikacje są dostępne w Sklepie Play, a wiele z nich jest bezpłatnych.. Sama nauka przypomina nieco zabawę, trochę grę.. Aplikacja Babbel powstała w styczniu 2008 roku i jest pierwszą na świecie apką do nauki.. Nauka niemieckiego z Anki.. Wystarczy wybrać kategorię tematyczną i stanąć do walki po pierwsze miejsce!Poznaj 6 aplikacji, dzięki którym nauczysz się niemieckiego na smartfonie lub tablecie!. Chcesz szybko i efektywnie opanować zwroty niezbędne w codziennej komunikacji?. 2.1 LingQ - dobra aplikacja do nauki niemieckiego dla średnio- i zaawansowanych 2.2 17 Minute Language - kurs online 2.3 Linguatv - videokursy językowe w aplikacji 2.4 Verstehen Sie Deutsch - idiomy i zwroty dla zaawansowanych w formie quizu 2.5 Memrise - dobra aplikacja do poszerzania słownictwa 2.6 Duolingo - zabawa z niemieckim na dobry początekAplikacja do nauki języka niemieckiego Babbel pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności językowe bez względu na poziom.. Kurs obejmuje aż 14 000 niemieckich słów, zasób więcej niż wystarczający do swobodnej komunikacji w większości sytuacji.Którą aplikację do nauki języka niemieckiego wybrać?. Zasady gramatyki niemieckiej: Znajdziesz tu objaśnienia do wszystkich tematów gramatycznychAplikacja do nauki niemieckiego In nauka niemieckiego , sposoby na naukę Już coraz bardziej odchodzi się od uczenia z użyciem tradycyjnych słowników czy podręczników na rzecz e-learningu czy aplikacji mobilnych.4..

Jest to szczególnie dobra opcja dla osób z zaawansowaną znajomością niemieckiego.

Usprawnij naukę dzięki Duolingo Plus Nauka języka na Duolingo jest całkowicie darmowa.. Babbel Link do aplikacji - BabbelDuolingo jest całkowicie darmową aplikacją.. Ucz się języka z Babbel.. Duolingo5 HelloTalk to aplikacja stworzona z myślą o osobach chcących doskonalić się w sztuce konwersacji.. Aby to osiągnąć, używa gamifikacji.Zobacz, dlaczego nauka niemieckiego z Profesorem Klausem jest tak skuteczne.. Tutaj nauka języka opiera się bowiem na czatowaniu z native speakerami z całego świata .EasyLanguage to program przeznaczony do przyswajania języka niemieckiego, który naucza nie tylko słownictwa, gramatyki, ale również fraz i przyjętych zwrotów w danym języku obcym.. Liczba pobrań: 4 668.. Głównym celem aplikacji do nauki języków LinGo Play jest zmiana nauki Niemieckiego w dobrą zabawę.. Możesz jednak usunąć reklamy i cieszyć się szybszymi postępami, korzystając z wersji Plus.. Więc nauka nowego języka, takiego jak niemiecki, nie będzie Cię kosztować.. Anki jest jedną z najnowszych aplikacji, ale już odnosi spory sukces.. Przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych aplikacji do nauki języka niemieckiego, które będą łatwe użyciu już od pierwszego razu.. Program uczy rozumienia ze słuchu, czytania oraz prawidłowej wymowy i pisowni..

Zawiera bazę tysiąca słówek (każde z obrazkiem), setek zdań i nagrań niemieckiego lektora.

Pobierz ».. Materiał jest podzielony na bloki tematyczne, ale aplikacja umożliwia również tworzenie własnych ścieżek uczenia się.Jul 6, 2021May 13, 2021Poznaj 14 000 niemieckich słów.. Kurs obejmuje słówka i wyrażenia związane z codziennym życiem i z opieką nad osobami starszymi.. Rozejrzyj się i odkryj, jaką dobrą zabawą może być nauka Niemieckiego z najlepszymi szansami na naukę online!. HelloTalk Podsumowanie Pobierz tabelkę z zestawieniem wszystkich aplikacji do nauki języków obcych 1.. Pliki danych głosowych.Nov 17, 2021Aplikacja do nauki Niemieckiego LinGo Play pomaga ci utrzymać motywację.. Profesor Klaus to multimedialny kurs języka niemieckiego dla początkujących i średnio zaawansowanych.. Rozwijaj swoje umiejętności każdego dnia dzięki wciągającym ćwiczeniom i zabawnym postaciom.. eTeacher 5.03. eTeacher to program do nauki języka angielskiego, który rozwijany jest już od ponad 20 lat.. Wypróbuj ją za darmo przez 14 dni!Forum nauki: Nasz nauczyciel niemieckiego odpowiada na Państwa pytania dotyczące gramatyki i ortografii niemieckiej na naszym forum..

Głównym celem aplikacji do nauki języków LinGo Play jest zmiana nauki Niemieckiego w dobrą zabawę.

Kurs niemieckiego zawiera ponad 600 multimedialnych lekcji, w których znajdziesz nagrania, zabawne animacje i interaktywne ćwiczenia.Aplikacja do nauki niemieckiego - Fun Easy Learn.. W aplikacji jest mnóstwo artykułów i przez pierwszy miesiąc można również pobrać cyfrowe kopie dziennika.Poznaj Mondly, aplikację językową pomagającą milionom ludzi na całym świecie uczyć się niemieckiego online poprzez bezpłatne codzienne lekcje.. Aby to osiągnąć, używa gamifikacji.5 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych Do popularnych aplikacji na smartfona należą: Spis Treści Zwiń 1.. Profesor Klaus 6.0 Słownictwo Demo.Bardzo przyjazny i skuteczny program do nauki języka niemieckiego.. - Profesor Klaus Intensywny kurs to multimedialny program do nauki niemieckiego, rozwijający wszystkie umiejętności językowe.. Rozejrzyj się i odkryj, jaką dobrą zabawą może być nauka Niemieckiego z najlepszymi szansami na naukę online!. Żaden z dostępnych kursów czy dodatkowych funkcji nie jest płatny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt