Pytania na quiz geograficzny

Pobierz

- Zagraj w quiz wiedzy o geografii, krajach i całym świecie!. Nie musisz odpowiadać po kolei.. Nie jesteś pewien odpowiedzi?. W takim razie sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się, czy potrafisz dopasować imię postaci do państwa, od którego pochodzi jej ksywka.Quiz geograficzny na myślenie.. Jesteś dobry w geografii?. A gdzie znajduje się siedziba rządu?. w jednym w dwóch w trzech w czterech Są to Włochy, San Marino, Szwajcaria oraz Watykan.Rozpocznij quiz Czy wiesz w jakim państwie znajduje się miasto, od którego pochodzi imię tej postaci z serialu "Dom z papieru"?. Oglądałeś serial "Dom z papieru"?. Świat geograficzny nie ma przed Tobą .20 przekrojowych pytań z geografii - jak sobie poradzisz?. [Świat]Quizy geograficzne Stany Zjednoczone - quiz wiedzy Przed Tobą geograficzny quiz wiedzy o Stanach Zjednoczonych.. Test wiedzy ogólnej - Geografia.. Egzamin z geografii na poziomie podstawowym będzie trwać 120 minut natomiast na poziomie rozszerzonym 150 minut.. Co jest stolicą Słowacji?. Wynik.. Holandia Indie Kanada Co jest stolicą Kirgistanu?. Ogólny Quiz Geograficzny (100 pytań) Menu Stwórz Losowy Stwórz konto Zaloguj 0 0 0 Język Deutsch English Español Français Italiano Nederlands Português Suomi Więcej.. Wyszukaj.. Polecane quizy20 pytań z geografii, na które każdy dorosły powinien znać odpowiedź - jak sobie poradzisz?.

quiz geograficzny.

Quizy geograficzne - geografia Polski i geografia świata.. PanErudyta 3 lata temu 9.7k rozwiązań 209 209 1 Ziemia obraca się wokół własnej osi: Z zachodu na wschód Ze wschodu na zachód 220 przekrojowych pytań z geografii - jak sobie poradzisz?. Zaufaj swojej intuicji.. Talisman 4 lata temu 20.8k rozwiązania 252 Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze 1 Najwyższą górą świata jest: Mount Blanc K2 Mount EverestQuiz geo­gra­ficz­ny.. Nie jest najlepiej, ale też nie jest najgorzej.. Postęp.. Masz świetny pomysł na quiz?. Do dzieła.Quiz dla długodystansowców.. Znasz geografię naszego kraju?. Powodzenia!. poprawnych odpowiedzi.Dec 3, 2020Dec 14, 2021Mar 8, 2022Feb 1, 2022Nov 28, 2021Apr 23, 2022Odpowiedzi na te pytania powinien znać każdy Polak.. geograficzne.. Przypominamy, że wszystkie arkusze i przykładowe odpowiedzi znajdziecie w serwisie.. Najnowsze Popularne Działy w tej kategorii Państwa i miasta 95 quizów Geografia Polski 56 quizów Geografia Europy 50 quizów Stolice państw 42 quizy Ogólna wiedza geograficzna 41 quizów Znajomość mapy 40 quizów Geografia świata 38 quizówLista ostatnio dodanych pytań oznaczonych geografia.. 2321 pytań (po 10 na jedną grę) Start.. 6 7 8 Które państwo jest największe?. A jak jest naprawdę?. Skomentuj.. Rozwiązuj test bardzo uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe..

Quiz geograficzny na literę "Z".

Osiągnąłeś przeciętny wynik.. Jak dobrze znasz to państwo i ile o nim wiesz?. Widać, że znasz się na geografii jak mało kto!. Paryż 1 Madryt 0 Rzym 0 Londyn 10 Londyn - stolica Anglii i Wielkiej Brytanii, największe miasto królestwa, położone w jego południowo-wschodniej części nad Tamizą.Mar 17, 2022Test geograficzny Mikojan 3 lata temu 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 2 Super!. geograficzne.. Quiz dla długodystansowców: stolice świata.. w Europie w Australii w Ameryce Północnej 2 / 100 Stolicą Holandii jest Amsterdam.. Radzisz sobie z mapą, z nazwami stolic.. Ogólnie jesteś zadowolony z poziomu swojej wiedzy geograficznej.. Bratysława Praga Wiedeń Z iloma państwami graniczy Polska?. Moskwa Taszkient Biszkek W jakim mieście Wisła wpada do morza?Czy odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania?. Przejdź do quizu.. 100 pytań z geografii 1 / 100 Gdzie znajduje się Góra Kościuszki?. W Amsterdamie W Rotterdamie W Hadze 3 / 100 Albania jest: Monarchią parlamentarną Monarchią konstytucyjną Republiką 4 / 100Twój wynik: 7/14 Średnio!. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!. Udostępnij.. Może warto wykonać quiz jeszcze raz, żeby poprawić swój wynik?Apr 15, 2022Jan 7, 2022Podchwytliwy test geograficzny!. quiz geograficzny.. Testy ze znajomości mapy, flag i państw..

Te wszystkie pytania znasz z lekcji geografii.

Mam nadzieję, że dzięki temu quizowi dowiedziałeś się trochę o geografii Polski.. 8/10, chociaż powinno być 9.. Na Islandii są przecież lodowce, więc teoretycznie jest częściowo .May 1, 202210 najtrudniejszych zagadek geo­gra­ficz­nych Lista dziesięciu pytań geograficznych (spośród 2321), na które najczęściej udzielane są błędne odpowiedzi Quiz geograficzny W ilu krajach język włoski jest językiem urzędowym?. Przekonaj się, czy znasz wszystkie.. Radzisz sobie z mapą, z nazwami stolic.. Ogólnie jesteś zadowolony z poziomu swojej wiedzy geo.. PanErudyta 3 lata temu Popularne 5.4k 219 Znajomość mapy Wiesz, jakie państwo zaznaczyliśmy na mapie?. Sprawdź, czy pytania nie okażą się zbyt trudne.4 days agoPrzed tobą 100 rozmaitych pytań z dziedziny geografii.. Sprawdź!. Na udzielenie wszystkich odpowiedzi masz 20 minut.. : 022 201 42 00 łnianie arkuszy egzaminacyjnych z geografii na obu poziomach rozpocznie się o godzinie 9.00.. Pytanie z Islandią moim zdaniem źle sformułowane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt