Opisz swój jeden dzień z wakacji

Pobierz

Mój radosny dzień wakacji miał miejsce na kolonii językowej, w której uczestniczyłam w tym roku.. Tego dnia nigdy nie zapomnę.. Najpiękniejsze dni mojego dzieciństwa.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Dzień niepodobny do innych.. Ważny dla siebie dzień opisała Natalia: Tamten dzień rodzice chcieli spędzić z nami.. Machaliśmy przez szybę dzieciom w innych pojazdach, opowiadaliśmy kawały, aż w końcu dotarliśmy na miejsce.Jeden dzień z wakacji.. Kempingi może niebyły najładniejsze, ale komu.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Kempingi może niebyły najładniejsze, ale komu by to przeszkadzało.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Możemy, owszem, śledzić wszelkie nowości.. Zatrzymaliśmy się w hotelu "zielona plaża".. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Podróż minęła na rozmowach i wygłupach .Pierwszy dzień był męczący, bo wszyscy byli wykończeni podróżą.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. holidays - wakacje sea - morzeCześć.. Pewnie niektórym ten dzień nie wyda się bardzo atrakcyjny, lecz dla mnie był najciekawszy z całych dwóch miesięcy wakacji.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów..

Szalałam prawie cały dzień .

To samo tyczy się książek.. - Rano zazwyczaj jem bułkę z serem.. Ważnym dla Matiego C. dniem był ten, w którym mógł powiedzieć z dumą: Jestem uczniem klasy 3G, wraz z ludźmi, których bardzo polubiłem.. Gdzie byłeś?. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Zadanie jest zamknięte.. Oczywiście nie ja.. - Piję kawę codziennie o 11. oglądam ulubione seriale .Jeden dzień z wakacji W słoneczny dzień poszliśmy na plażę .Razem z przyjaciółmi graliśmy w piłkę ,pływaliśmy oraz leżeliśmy na plaży.Kupiliśmy lody i razem z kolegami,po udanym dniu poszliśmy do domu.Wieczorem grałam na komputerze oraz podziwiałam zdjęcia kwiatów.. poleca 83 %.. z góry dziękuję To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Moje najlepsze wakacje miały miejsce 2 lata temu.. Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia.. Zobacz politykę cookies.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Byłam wtedy na wycieczce w Wiedniu.. Z góry dziękuje za pomoc :).Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

Szalałam prawie cały dzień.

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Opisz wyjątkowy dzień swojego życia!. 1 .jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika prosze szybko bo na jutro !. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.I live the house at 7:30.. Oczywiście nie ja.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. 2012-11-21 19:00:57Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Podróż minęła na rozmowach i wygłupach .Pierwszy dzień był męczący, bo wszyscy byli wykończeni podróżą.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Najlepsze rozwiązanie.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Co robiłeś?. 0 1. tacokochabiebera 8.2.2011 (19:05)Tego dnia poznałem ludzi, z którymi będę w klasie przez najbliższe trzy lata, dowiedziałem się wiele o mojej nowej szkole oraz spędziłem bardzo przyjemnie czas.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Dzień z wakacji, który szczególnie zapamiętałam to 29 lipiec..

Język polski.Opisz swój jeden dzień z wakacji Podobne tematy.

potem wspólnie przygotowujemy kolację.. poleca84% Język polski .Mój radosny wakacyjny dzień.. Zgłoś nadużycie.. Codziennie wstaję o6rano.. Siedzenia były małe i niewygodne.. Następnie wzorując się na jednym zdaniu ułozę resztę i mi sprawdzicie?. To byłW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Następnie jem śniadanie.. Hotel był duży i piękny.Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17 opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz typowy listopadowy pejzaż.. W wypadku gdy coś nas nudzi, możemy to z czystym sumieniem odłożyć na półkę czy oddać z powrotem do biblioteki.Kuba z kolegami wymyślali różne dziwne zadania, które należało przeprowadzić na Rynku.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. To nic trudnego!. Frédéric Chopin; ur. 22 lutego lub 1 marca 1810 ↓ w Żelazowej Woli, zm. 17 października 1849 w Paryżu) - polski kompozytor i pianista.Od września 1831 roku mieszkał we Francji.. Jest uważany za jednego z najwybitniejszych kompozytorów romantycznych, a także za jednego z najważniejszych polskich kompozytorów w historii.Szanujmy swój czas.. Było to 18.07.2012 r, kiedy razem z moją przyjaciółką, Olą (ona też brała udział w kolonii) i z całą grupą pojechaliśmy do Tropical Island pod.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz swój najlepszy dzień z wakacjiOpisz mi swój najlepszy dzień wakacji:P 2012-08-14 13:41:56 Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz po angielsku pamiatke z wakacji z tłumaczeniem 2014-09-06 21:02:37Opisz siebie i poznaj skład oraz stan swojego s. Jaka piosenka byłaby w czołówce serialu o Twoim..

Ten dzień wakacji był naprawdę szczególny.

Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. - Jem obiad z rodzicami a potem odrabiam lekcje.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Podróż była bardzo długa i ciężka.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. - Wychodzę z domu o 7:30.. Jednak jeśli czujemy, że film wcale nas nie wciąga, naprawdę nic się nie stanie, gdy wyłączymy go po 15 minutach.. I was very excited when I heard the news.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Stołówka jest niedaleko, a. poleca 81 %.Jeden dzień z wakacji.. Podczas drogi do pięknego miasta siedziałam ze znajomymi na ostatnich miejscach autobusu.. Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak.. Polecieliśmy tam w lipcu samolotem, a pobyt trwał 14 dni.. godziny proszę słownie.. Dzień, na który czekałam.. POMOCY !. Byłem wówczas z rodzicami i 2 młodszymi siostrami w Hiszpanii.. Wstaję i idę do łazienki.. Śniadanie kończę o 6:45..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt